Deidarov denníček

4. března 2012 v 14:25 | Ria |  Denníčky
Kliknite na celý článok! :D teraz sa tešte na spam denníčkov :DD


Jsem cool, mám dva jazyky.

Jsem ještě víc cool našel jsem třetí.

Ha! Čtvrtej, ale co je moc to je moc.

Dělal jsem si prostě svoje věci. Zabíjel jsem nevinné civilisty a jedl mrkev v chrámu. Náhle však přišla nabídka od jisté narcistické skupiny, abych se stal jejich členem. Už mě nebavilo utahování místních mnichů si ze mě, že jsem blondýna tak jsem souhlasil.

Itachi po mě asi jede.

Ráno trávím hodiny před zrcadlem, abych dovedl svůj účes k dokonalosti. Krása především!

Otravný Sasori se cpe každé ráno do koupelny a já mám tak pouhé čtyři hodiny na vylepšování svého účesu.

Po dlouhých měsících jsem přišel na to jak se učesat, abych vypadal nejvíc cool ze všech narcisAkatsuki. Sice musím přiznat, že na to, aby můj účes byl tak skvělý a nádherný používám polovinu svojí chakry, ale za ten skvělí pocit, když jste krásní, to stojí.

Sasori mě vzal do své bývalé vesnice, kde nám má místní kouzelník předvést pár triků. Neváhal jsem a hned jsem pozoroval to úchvatné představení s pískem. Bohužel si mě místní Kage spletl s holkou a nechtěl mě pustit zpátky domů. Dokonce mě požádal tak krutě o ruku až mi jí utrhl.

Potkal jsem Kakashiho. Předvedl mi nové triky s sharinganem. Asi se mu líbím.
Nevím čím to je, ale Hatake si myslí, že jsem žena a požádal mě o ruku stejně jako Gaara. Musím přiznat, že tenhle na to šel, ale bez okolků a mojí ruku si sprostě urval.
Jak jim mám vysvětlit, že jsme chlap? Při svatební noci by na to stejně přišel.

Zdá se, že můj mistr zemřel. Rozdat si to s dvěma ženami bylo i na něho příliš. To si musím prostě napsat do deníčku, že trojka se nevyplácí.

Itachi mi vyměnil normální máslo za burákové máslo. Nevím proč to dělal já máslo nejím.

Kakuzo se dřív živil asi jako opravář na chirurgii, nebo v autoopravně. Možná dělal také jako švadlena. Jeho práce s jehlou je fakt geniální. Přišil mi obě ruce a ani jeden steh nepřišel vniveč.

Tentokrát jsem mistr já a mým poddaným je jistý NejsemObitoAleTobi.

Vyrazil jsem s ním na ryby, abychom prohloubily naše vzájemné vztahy. Už jsem měl na udici kapitální úlovek a místo toho, aby mi můj společník pomohl, usnul. Zpřelámal jsem o něj prut a rybářskou loďku.

Při akci pořádanou Akatsuki jsem si vytáhl v pexesu za nepřítele jistého Uchihu Sasukeho. Možná jsem blázen, ale jméno Uchiha jsem již někde slyšel.

Při souboji se Sasukem jsem měl dilema. Zemřít, nebo si nechat zničit účes. Po chvíli rozhodování jsem došel k odpovědi, že jsem si takovou otázku ani neměl položit. Přijít o účes?! To radši zemřu.

Prdele já fakt umřel.

V nebi je fajn. Potkal jsem Sasoriho. Jsem zde nejhezčí a nikdo si mě neplete s holkou. Jedno je, ale jisté. Jakmile se sem dostane Tobi zemře znovu a tentokrát mojí rukou.

__
JZS XDDD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dianne Dianne | 10. března 2012 v 20:19 | Reagovat

XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama